• slayt
Siteye üye olun ve içerik ekleyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.hidirli.com'a üye olarak sitede yayınlanmak üzere fotoğraf, video, etkinlik duyurusu, haber, firma rehberine firma ekleyebilirsiniz.

 

Bunun için öncelikle siteye üye olun. Daha sonra yapacağınız işlemle ilgili aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 

Fotoğraf ve Video Ekleme

 

Üye olduktan sonra kendi hesabınızla siteye giriş yapıp "Fotoğraf Galerisine Resim Ekle" veya "Videolar Sayfasına Video Ekle" linkinden işleminizi yapabilirsiniz.

 

Firma Rehberine Firma Ekleme

 

Firmanın ilan fotoğrafı (Kartvizit olabilir) ve varsa web adresini üye girişi yaptıktan sonra "Editöre Mesaj Gönderim ve Alma" linkinden gönderebilirsiniz.

 

Etkinlik Ekleme 

 

Kına, nişan, düğün, mevlit, sünnet gibi etkinliklerinizi üye girişi yaptıktan sonra "Editöre Mesaj Gönderim ve Alma" linkinden etkinlikle ilgili tarih, saat, yer, davet bilgileri, varsa davetiye gibi bilgileri paylaşarak yayınlatabilirsiniz.

 

Duyuru Ekleme

 

Duyurularınızı üye girişi yaptıktan sonra "Editöre Mesaj Gönderim ve Alma" linkinden mesaj göndererek yayınlatabilirsiniz.

 

Vefat İlanı

 

Yeni gerçekleşen vefatları veya eskiden vefat eden köylülerimizin adı soyadı, doğum tarihi, vefat tarihi, fotoğrafı ve açıklama (vefat edenin kim olduğu, vefat sebebi, vb.) üye girişi yaptıktan sonra "Editöre Mesaj Gönderim ve Alma" linkinden mesaj göndererek yayınlatabilirsiniz.

 

Tüm bu işlemler için seyfullahgundogdu@gmail.com adresine mail gönderebilir veya 0530 035 36 38 nolu telefondan whatsapp üzerinden de mesaj yoluyla bilgileri ve fotoğrafları gönderebilirsiniz.


Okunma Sayısı: 482


18.207.108.182
DİĞER HABERLER

Site Yöneticisinin Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Yaşar Sezici
Seyfullah bu siteyi kurduğun için teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sinop Gerze Hıdırlı Köyü © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi | Hazır Köy Sitesi
Top